جعبه تقسیم برق چیست؟

یکی از اجزای اساسی در سیم کشی جعبه تقسیم ها می باشند که برای هر مکانی که نیاز به برق کشی باشد ;از ساختمان گرفته تا صنایع مختلف ،استفاده از جعبه تقسیم امری ضروری است. در ادامه به توضیح جعبه های واترپروف که ار انواع پراستفاده و کاربردی هستند می پردازیم.

جنس جعبه واترپروف

جعبه تقسیم های واترپروف در انواع مختلفی تولید می شوند.این وسایل به علت نوع کاربردی که دارند بایستی از متریال مناسب و با کیفیت در تولید آنها استفاده شود. این جعبه ها در جنس های مختلفی تولید می شوند ولی رایج ترین آنها پلاستیکی و آلومینیومی است.

خرید جعبه های واترپروف

جنس بدنه جعبه واترپروف

جعبه تقسیم های واترپروف در انواع مختلفی تولید می شوند.این وسایل به علت نوع کاربردی که دارند بایستی از متریال مناسب و با کیفیت در تولید آنها استفاده شود. این جعبه ها در جنس های مختلفی تولید می شوند ولی رایج ترین آنها پلاستیکی و آلومینیومی است.

جعبه واترپروف آلومینیومی

این جعبه ها از جنس آلومینیوم میباشند و به دلیل استحکام بالایی که دارند بسیار پر طرفدار هستند .از آنجایی که جنس بدنه این جعبه ها مقاومت خوبی در برابر حرارت و سایر موارد شیمیایی دارد در صنایع کشتی سازی و دیگر صنایع استفاده زیادی دارند. استفاده از جعبه‌واترپروف آلومینیومی به دلیل اینکه از وسایل داخلی خود در مقابل رطوبت ،فشار ،سرما و گرما محافظت زیادی انجام می دهند توصیه می شود.

خرید جعبه واترپروفجعبه واترپروف پلاستیکی

این جعبه ها در صنعت ساختمان بسیار پرطرفدار هستند .از مزیت های مهم این جعبه‌واترپروف پلاستیکی قیمت بسیار مناسب آن هاست .همچنین این باکس ها عایق خوبی در برابر برق گرفتگی ،ضربه ،اسید ،حرارت و گرما می باشند .همه موارد باعث شده تا جعبه های پلاستیکی در صنعت ساختمان بسیار پر استفاده و محبوب باشند.

خرید جعبه های واترپروف

استفاده از جعبه واترپروف

دلایل مختلف و متفاوتی برای استفاده از جعبه‌واترپروف وجود دارد در زیر به تعدادی از آنها اشاره می کنیم :

  1. از تماس افراد با سیم برق جلوگیری می شود .
  2. از سیم های برق محافظت می شود .
  3. از آسیب به سیم ها توسط جانوران موذی جلوگیری می شود .
  4. از خیس شدن و تماس آب جلوگیری می کند.
  5. راحت تر می توان سیم های برق را مدیریت کرد .

روش مرتب کردن سیم های درون جعبه تقسیم

ممکن است برای شما پیش آمده باشد که تعداد سیم های درون جعبه تقسیم برق زیاد باشد .پس بهتر است آنها را مرتب کنید.

چیدمان سیم های درون جعبه تقسیم باید به گونه‌ای باشد که سیم های بدون برق در یک جا جمع شوند .

سپس همه آنها را در انتهای جعبه تقسیم قرار می دهیم .به همین ترتیب این کار را برای سیم های نول و سیم‌های فاز انجام می‌دهیم .برای تفکیک این دسته ها از هم بهتر است اتصال روی آنها را با یک کلاهک پوشاند .به این ترتیب سیم های برق درون جعبه تقسیم شما مرتب می شود.

پریز کف خواب

خرید جعبه واترپروف

گروه صنعتی تک سینی کابل تولید کننده انواع سینی کابل ،نردبان کابل ، لوله فلکسیبل، لوله فولادی(جعبه تقسیم ها) و پریز کف‌ خواب با بهترین قیمت و کیفیت می باشد.

انتخاب گروه صنعتی تک سینی کابل بهترین گزینه شما برای خرید جعبه های واترپروف در انواع مختلف می باشد. شماره های درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان تک سینی کابل بتوانند شما را راهنمایی کنند.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *