خرید بست عایق دار | بست فلزی عایق دار | قیمت + فروش + کیفیت مناسب

بست عایق دار چیست و چه کاربردی دارد؟

آشنایی با بست عایق دار

خرید بست عایق دارو آشنایی با بست عایق دار: همان طور که می دانید بست ها یکی از تجهیزات ساختمانی به شمار می آیند که در بخش های مختلف ساختمان به خصوص در تاسیسات برقی مورد استفاده قرار می گیرند. معمولا برای اتصال لوله های موجود در تاسیسات برق یا تاسیسات دیگر به سقف و دیوار ها از این نوع بست ها استفاده می کنند.

بست ها در جنس های مختلفی به بازارعرضه می شوند که در بین همه ی آن ها بست عایق دار یکی از مواردی است که در فضا هایی با رطوبت بالا مورد استفاده قرار می گیرد و در فضا های باز و مرطوب از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار می باشد.

برای پاسخ دادن به سوال بست عایق دار چیست می توان به ساختار آن اشاره کرد. برای ساخت بست عایق دار از یک حلقه فلزی که معمولا از جنس گالوانیزه یا استلنس استیل می باشد، استفاده می کنند.

برای محافظت این نوع بست ها از یک روکش پلاستیکی استفاده می کنند تا آن را در برابر عوامل شیمیایی، رطوبت و خوردگی مقاوم کنند. با توجه به این که این نوع بست ها در موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند انواع مختلفی را برای آن در نظر می گیرند. معمولا این دسته بندی ها در رابطه با بست عایق دار بر اساس اندازه آن انجام می گیرد.

خرید بست عایق دار

کاربرد بست عایق دار چیست

معمولا این نوع بست ها برای نگه داشتن لوله هایی که دارای سطح مقطع گرد باشند در دمای بالا مورد استفاده قرار می گیرند. در واقع می توان گفت در محیط هایی که دمای بالایی وجود دارد استفاده از بست عایق دار توصیه می شود. این بست ها از آن جهت که فضای لازم برای تغییرات لوله ها مانند انبساط لوله ها در برابر حرارت را ایجاد می کنند، گزینه مناسبی برای استفاده در این شرایط می باشند.

علاوه بر این برای نگه داشتن انواع لوله های آب سرد در تاسیسات تهویه هم می توان از بست عایق دار استفاده کرد و علت این موضوع را می توان استفاده از فولاد گالوانیزه در این بست ها دانست. در مواردی که می خواهیم صدا و لرزش ناشی از لوله ها در تاسیسات از بین برود می توان از بست های عایق دار استفاده کرد.

خرید بست عایق دار

ویژگی های بست عایق دار

در هنگام خرید بست عایق دار ویژگی ها و خصوصیاتی که بست های عایق دار دارند سبب تمایز آن با بست های دیگر شده است که به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد.

1_ شاید اولین ویژگی بست عایق دار را بتوان طول عمر بالای آن دانست چرا که این بست ها با روش آبکاری گرم ساخته می شوند و همین موضوع باعث افزایش طول عمر آن ها شده است.

2_ همان طور که گفته شده روکش استفاده شده در این بست ها پلاستیکی می باشد و همین موضوع باعث شده است که وزن بست ها تا حد قابل قبولی کاهش یابد و به همین جهت نصب آن بسیار راحت می باشد.

3_ بست عایق دار در دمایی بین منفی 20 درجه تا مثبت 230 درجه فارنهایت می تواند عملکرد مثبتی از خود نشان دهد که این مورد را می توان یکی از بهترین ویژگی های این بست ها دانست.

خرید بست عایق دار

گروه صنعتی تک سینی کابل تولید کننده انواع سینی کابل ،نردبان کابل ، لوله فلکسیبل، لوله فولادی ، انواع جعبه تقسیم و جعبه تقسیم پلاستیکی و پریز کف‌خواب با بهترین قیمت و کیفیت می باشد.

انتخاب گروه صنعتی تک سینی کابل بهترین گزینه شما برای خرید بست عایق دار در انواع مختلف می باشد. شماره های درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان تک سینی کابل بتوانند شما را راهنمایی کنند.

اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام!

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی تک سینی کابل، بر روی کادر زیر کلیک کنید.

×