خرید سه راهی سینی کابل | فروش + قیمت انواع سه راهی سینی کابل

سه راهی سینی کابل چیست ؟

خرید سه راهی سینی کابل :  در صنعت سینی های کابل استفاده در سیستم های برق کشی استفاده می شوند . به این صورت که کارشناسان به هنگام سیم کشی و برقکاری مدار تمام سیم کشی ها را روی سینی های کابل انجام می دهند . اما این کار چه فایده ای دارد ؟ این کار علاوه بر اینکه به مرتب بودن سیم کشی ها کمک میکند ، از آنها حفاظت کرده و مانع برخورد و تماس کابل ها با یکدیگر می شود .

به طور کلی هر سینی کابل از دو بخش اساسی ، رابط کف سینی کابل و رابط بغل تشکیل شده است .

سه راهی سینی کابل چیست

این سینی نوع خاصی از اتصالات  سینی های کابل است . این سینی با اتصال دو سینی مستقیم به یکدیگر با زاویه 90 درجه ساخته می شود ، به این صورت که مسیر یک سینی کاملا باز و مسیر سینی دیگر از یک طرف بسته می باشد .

زمانی که بخواهیم از چندین رشته کابل در رشته کابل اصلی انشعاب بگیریم ، یا زمانی که بخواهیم مشیر تعدادی از کابل ها را عوض کنیم از سه راهی سینی کابل استفاده می کنیم .

خرید سه راهی سینی کابل

ویژگی ها و کاربرد سه راهی سینی کابل

هر یک از این سینی ها بسته به نوع و محل استفاده شدنشان ویژگی های متفاوتی دارند . همه این سینی ها در برابر رطوبت مقاوم هستند اما بسته به نوع استفاده ممکن است برخی از آنها نسبت به محیط های اسیدی یا نسبت به اشعه های مضر خورشیدی نیز مقاوم ساخته شوند .

همانطور که گفته شد ، این سینی ها برای محافظت و سازماندهی کابل ها در تاسیسات ساخته می شوند . اما بسته به ویژگی هایشان می توانند در اماکن مختلفی مانند سالن ها ، پارکینگ ها ، ادارات ، مدارس و دانشگاه ها و یا هر جای دیگری که نیاز به سیم کشی و برقکاری در ابعاد گسترده باشد ، استفاده شوند .

خرید سه راهی سینی کابل

انواع سه راهی سینی کابل

به صورت کلی می توان سه راهی های سینی کابل را به سه دسته کلی تقسیم کرد ، که عبارتند از:

  1. سینی گالوانیزه فابریک
  2. سینی رنگی پودری استاتیک
  3. سینی آبکاری گرم

– سینی گالوانیزه فابریک :

همانطور که از اسم این سینی پیدا است ، توسط آهن گالوانیزه و یا استیل ساخته می شود . این سینی مقاومت بسیار عالی نسبت به رطوبت داشته و عمدتا در مکان های مسقف ، مانند سالن ها یا پارکینگ ها از آن استفاده می شود .

– سینی رنگی پودری استاتیک :

از این سینی غالبا در محیط های رو باز استفاده می شود و علت این کار نیز ویژگی منحصر به فرد آن است . این سینی علاوه بر اینکه در رطوبت بالا مانند هوای بارانی مقاومت بالایی دارد ، در مقابل حرارت و اشعه یو وی خورشید نیز بسیار عالی عمل کرده و سلامت و طول عمر کابل ها را تضمین می کند .

– سینی آبکاری گرم :

این سینی را با آبکاری گرم سینی های گالوانیزه تولید می کنند . حسن این سینی عملکرد و مقاومت فوق العاده آن در برخورد با محیط های اسیدی است .

خرید سه راهی سینی کابل

گروه صنعتی تک سینی کابل تولید کننده انواع سینی کابل  و اتصالات سینی کابل ،نردبان کابل ، لوله فلکسیبل، لوله فولادی ، انواع جعبه تقسیم و جعبه تقسیم پلاستیکی و پریز کف‌خواب با بهترین قیمت و کیفیت می باشد.

انتخاب گروه صنعتی تک سینی کابل بهترین گزینه شما برای خرید جعبه سه راهی سینی کابل در انواع مختلف می باشد. شماره های درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان تک سینی کابل بتوانند شما را راهنمایی کنند.

اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *