زانویی سینی کابل چیست؟

 

خرید زانویی سینی کابل : زانو سینی کابل منجر می گردد، تا تعداد متعددی از کابل ها به طور دقیق  از یک مسیر رد شوند و همینطور سبب نگهداریشان می گردد.

حالا در مسیر نصب سینی کابل، گاها امکان دارد، نیاز به تغییر و تحول مسیر باشد که در اینصورت مورد ها، نیاز به زانو سینی کابل می باشد. زانو سینی کابل جهت رابطه میان سینی کابل سایز های گوناگون در کناره ها به کارگیری می‌گردد و از ورق گالوانیزه گرم نیز ایجاد می شود.
این زانویی ها در پایانه سینی گالوانیزه بسته گردیده و در زاویه های 30، 45 و 90 درجه ساخت و به بازار عرضه می شوند.

انواع زانویی سینی کابل

بر دو دسته است، 1- عمودی ٢- افقی
زانو های افقی در پهنا های متفاوت و زواياي مختلف ایجاد مي گردد، زانو از جمله متعلقات پرمصرف سيني كابل است كه براي تغيير مسير كابل و نيز براي تغيير مسير از یک مکان به مکان ديگر مورد به کارگیری قرار میگیرد.

 

زانویی عمودی براي مکان های غير همسطح مورد به کارگیری قرار میگیرد، زانو عمودي نيز بر دو دسته، زانوي سيني كابل عمودي داخلي و عمودي خارجی می باشد

خرید زانویی سینی کابل

کاربرد زانویی سینی کابل

از مهمترین مورد های به کارگیری از زانویی، زمان میباشد که از کابل کشی در سینی کابل در کناره ها به کارگیری می‌گردد.
همینطور در رابطه میان سینی کابل های گوناگون است. زانویی مورد نیاز را مناسب به زاویه ها در مسیر سینی کشی به کارگیری می نمایند که‌ این زانویی ها اشکال گوناگونی نسبت به زاویه آن ها دارا هستند که  به چهار نوع اصلی تقسیم می گردند.

ویژگی های زانو سینی کابل

زاویه های سینی کابل از زاویه های مهم زانویی، میتوان به زاویه 90 درجه داخلی – 90 درجه خارجی – 45 درجه داخلی – 45 درجه خارجی اشاره نمود.

عرض زانوی سینی کابل همینطور از زانوی های آبشاری در سینی کشی هایی که به طور عمودی می‌باشند، برای متصل سینی کابل ها بکارگیری می گردد، زانویی کابل های برقی دارنده پهنای مشخصی برای سینی کشی می‌باشند که از اشکال آن ها میتوان زانویی با پهنای :

10 سانتیمتر – 15 سانتی متر – 20 سانتی متر – 25 سانتی متر – 30 سانتی متر – 40 سانتی متر – 50 سانتی متر – 60 سانتی متر – 70 سانتی متر را اسم برد.
ضخامت های زانویی پس از این که پهنای زانو و زاویه زانوی سینی کابل را تعیین کردیم، بهتر میباشد که ضخامت سینی کابل با زاویه و پهنای زانویی را مساوی کنیم، تا از مشکلات و صدمات، در پی فعالیت پیشگیری کنیم.

ضخامت های زانویی سینی کابل

0/5 میلیمتری  – 7/0 میلیمتری – 9/0 میلیمتری – 1 میلیمتری – 25/1 میلیمتری – 5/1 میلیمتری – 2 میلیمتری – 5/2 میلیمتری

گالوانیزه گرم گالوانیزه سرد و استیل را میتوان از اشکال متریال ورق زانویی اسم برد و در آخر میتوان بیان کرد، ارزش زانویی کابل ها با دقت به مدل زاویه ، متریال ، ورق ، پهنا و ضخامت زانو محاسبه می گردد.

زانویی سینی کابل

خرید زانویی سینی کابل

گروه صنعتی تک سینی کابل تولید کننده انواع سینی کابل ،نردبان کابل ، لوله فلکسیبل، لوله فولادی ، انواع جعبه تقسیم و جعبه تقسیم پلاستیکی و پریز کف‌خواب با بهترین قیمت و کیفیت می باشد.

انتخاب گروه صنعتی تک سینی کابل بهترین گزینه شما برای خرید اتصالات سینی کابل و خرید زانویی سینی کابل  در انواع مختلف می باشد. شماره های درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان تک سینی کابل بتوانند شما را راهنمایی کنند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *