خرید براس بوش | براز بوش برنجی | قیمت + مشخصات

براس بوش چیست

خرید براس بوش : براس بوش از جمله قطعات و اتصالاتی است  است که در صنعت برق بسیار زیاد استفاده می شود. به دلیل تنوعی که در اینگونه قطعه وجود دارد مشتری می تواند بر حسب نیازش آن را تهیه کند.

براس بوش به عنوان یکی از تجهیزات کاربردی است که برای اتصال لوله های فلزی و فولادی به کار برده می شود.از براس بوش های برنجی برای اتصال لوله های برق به جعبه تقسیم استفاده میگردد.

براس بوش لوله های فلزی ای می باشد که به شکل استوانه هستند و از دو سمت  دارای رزوه می باشند.

این لوله های فلزی به صورت استوانه ای شکل هستند که از دو سمت رزوه می شوند. البته در مورد اینکه مزیت اصلی براس بوش چیست اینگونه می توان شرح داد که لوله ای به سر رزوه دار آن پیچ می گردد و همین روند برای لوله های دوم نیز ادامه دارد تا دو لوله به صورت کامل با یکدیگر متصل شده و تا حد زیادی از مسافت را پوشش دهند.

براس بوش ها علاوه بر جنس فلزی به صورت پلاستیکی و PVC. براس بوش پلاستیکی قطعه ای است مخروطی شکل که جهت اتصال بوشها به قوطی کلید استفاده می شود.

بدین صورت که ابتدا بوش ها را به لوله اتصال داده و سپس براس را از داخل آن به بوش اتصال دهید.

آزآنجا که براس بوش مخروطی شکل بوده و قطر آن بزرگ است به قوطی گیر کرده و از داخل قوطی عبور نمیکند و این امر باعث می شود که قوطی,بوش و لوله به همدیگر متصل شوند.

در واقع براس بوش قوطی را به بوش و بوش لوله را به قوطی متصل می کند.

خرید لوله فولادی برق

جنس براس بوش

 • فلزی
 • پلاستیکی
 • PVC

 

براس بوش پلاستیکی قطعه ای مخروطی شکل می باشد که برای اتصال بوشنها به قوطی کلید ها استفاده می شود.

براس بوش ها عمدتا در قسمت انتهایی لوله های فولادی و برای اتصال لوله ها  و همچنین محافظت سیم و کابل در مقابل پارگی با لبه های تیز لوله کاندوئیت می باشد .

نردبان کابل

نحوه کار براس بوش

 براس بوش دارای ورودی است که به شکل صاف و گرد است و استفاده از آن به دلیل خارج شدن آن از جعبه تقسیم بدون هیچ وابستگی و اتصال به مجاری فلزی است که برای کم کردن فضای داخلی مورد استفاده قرار می گیرد.

در اینجا می توان گفت مهم ترین نقش براس بوش چیست، به عنوان یک مادگی می باشد که بر روی بخشی از لوله فولادی برای تسهیل و جداسازی قطعات اتصالات لوله فولادی برای جعبه به کار برده می شود.

دلیل استفاده از فلز برنج در ساخت براس بوش چیست، این است که برنج یک آلیاژ فلزی است که دارای ترکیبی از مس و روی است و سال هاست که برای ساخت تمام اتصالات و لوازم جانبی سیستم های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

آلیاژ به کار رفته در ساخت براس بوش 

علت کاربرد فلز برنج در ساخت براس بوش چیست، به دلیل اینکه فلز برنج بسیار مقاوم است و می تواند در مقابل درجه حرارت و فشارهای ناشی از فرآیندهای صنعتی مقاومت کند. از دیگر مزیت های به کارگیری فلز برنج در ساخت براس بوش می توان گفت که برنج یک ماده کاملا بدون جرقه است و برای استفاده در محیط هایی که گازهای انفجاری نیاز به لوله کشی دارند قابل اطمینان است,قیمت مناسب آن نسبت به سایر محصولات مشابه و در آخر آتصالات آسان و در دسترس آن است.

انواع براس بوش موجود در بازار

 • براس بوش PG11
  براس بوش PG13.5
  براس بوش PG21
  براس بوش PG29
  براس بوش PG36
  براس بوشPG48
  براس بوش M20
  براس بوش M25
  براس بوش M32
  براس بوش M40
  براس بوش 1/2
  براس بوش 3/4
خرید براس بوش

گروه صنعتی تک سینی کابل تولید کننده انواع سینی کابل ،نردبان کابل ، لوله فلکسیبل، لوله فولادی ، انواع جعبه تقسیم و جعبه تقسیم پلاستیکی و پریز کف‌خواب با بهترین قیمت و کیفیت می باشد.

انتخاب گروه صنعتی تک سینی کابل بهترین گزینه شما برای خرید براس بوش در انواع مختلف می باشد. شماره های درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان تک سینی کابل بتوانند شما را راهنمایی کنند.

مزایای استفاده از براس بوش

نمایندگی های تولیدی محصولات ساختمانی با تولید و عرضه براس بوش های استاندارد، نقش بسیار مهمی در اتصالات لوله های فلزی دارند. بدین گونه که لوله های فلزی به صورت کامل به مکان انشعاب وصل شده و دیگر سیم ها و کابل ها در معرض آسیب نخواهند بود. براس بوش ها انواع مختلفی دارند و در طول های کوتاه، متوسط و بلند قابل عرضه هستند.

در ساخت براس بوش ها از استانداردهای ISO و BS استفاده می گردد. اما اینکه مزایای استفاده از براس بوش چیست، می توان اینگونه گفت که فلز به کار رفته در ساخت براش بوش در برابر شرایط محیطی کاملا مقاوم بوده و می توان به راحتی از آن استفاده کرد و قیمت مناسب نسبت به سایر محصولات مشابه آن و در آخر اتصالات آسان و در دسترس می باشد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *